TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Rozmery | 120 x 120 x 25 mm |
| Lopatka ventilátora | Priehľadné alebo biele, farbu možno meniť. |
| Káble | Čierna, 580 mm |
| Montážne lamely | čierna alebo sivá |
| Farba LED | ARGB Rainbow |
| Počet LED svetiel | 18 ks |
| Typ ložiska | Vodné ložisko |
| Menovité napätie | 12 V / 5 V |
| Menovitý prúd | 0.45 A |
| Menovitý vstupný výkon | 3.6 W |
| Rýchlosť ventilátora | 1200 otáčok za minútu ± 10 % |
| Maximálny prietok vzduchu | 33.3 CFM |
| Hluk | 15-22.5 dB(A) |
| Konektor | 4pin+3pin+3pin L=580mm |
| Životnosť prevádzky | >= 30 000 hodín |
.
| Typ chladiča | Do PC skříně |
| Využitie chladiča | Na chipsety |
| Velikost ventilátoru | 40x40 |
| Barva podsvícení | ARGB |
| Napájecí konektor | prázdné |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!