- Optická herná myš pre profesionálnych aj amatérskych hráčov počítačových hier - Nastaviteľné DPI: 1000/1200/1600/2000/6200 - Ergonomický dizajn umožňujúci všetky 3 herné úchopy myši (Claw/Fingertip/Palm) - Mechanické spínače Light Strike s garantovanou životnosťou 20 miliónov kliknutí a odozvou 0,2 ms- Žiadne dvojité kliknutia: tlačidlá pomáhajú vyhnúť sa nechcenému dvojitému kliknutiu ako u kovových spínačov - Kovové pojazdy s technológiou Metal X'Glide Armor Boot eliminujú trenie na takmer akomkoľvek povrchu a zaručujú plynulejšie ovládanie, precízne pohyby kurzora a väčšiu presnosť - Integrovaná pamäť 160 kB umožňuje používanie myši bez potreby ovládača - Podsvietenie kolieska

| Technické parametre | |
|---|---|
| Nastaviteľné DPI | 1000/1200/1600/2000/6200 |
| Počet tlačidiel | 8 |
| Akcelerácia | až 23g |
| Snímacia frekvencia | 6 666 fps |
| Doba odozvy | < 0,2 ms |
| Rýchlosť snímania | 60-160 palcov/s |
| Spracovanie obrazu | 2,41 Mpx/s |
| Konektor | |
| USB-A (2.0/3.0) konektor | |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows, Mac OS |
| Dĺžka napájacieho kábla | 180 cm |
| Rozmery (d × š × v) | 124 x 73 x 41 mm |
| Hmotnosť vrátane kábla | 150 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Rozhranie myši | Bezdrôtová s docking station |
| Druh myši | Trackpad |
| Počet tlačidiel myši | Bez kolesa |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!