Optická RGB herná myš pre profesionálnych aj amatérskych hráčov počítačových hier
- Rekordná odozva iba 1 ms
- Optický snímač PMW3389
- Rozlíšenie 50-16000 DPI
- Ergonomický dizajn umožňujúci všetky 3 herné úchopy myši (Claw/Fingertip/Palm)
- Bočné s pogumovanými úchytmi s textúrou proti skĺznutiu pri potení
- Garantovaná životnosť 50 miliónov kliknutí

| Vlastnosti | |
|---|---|
| Vnútorná pamäť | Áno |
| Softvér | Bloody 7, na stiahnutie na https://www.bloody.com/en/download.php?id=6 |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Snímač | |
| DPI | 50-16000 DPI |
| Typ snímača | Optický |
| Zrýchlenie | 50 G |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 8 |
| Programovateľné tlačidlá | Áno |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Bluetooth | Nie |
| USB | USB Typ-A |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| LED | |
| Typ LED | RGB |
| Nastaviteľnosť | Áno, 5 režimov |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 127 x 68 x 44 mm |
| Váha | 140 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Rozhranie myši | Bezdrôtová s docking station |
| Druh myši | Trackpad |
| Počet tlačidiel myši | Bez kolesa |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!