IZOLAČNÁ KLÁVESNICA KV-300H
Ultra tenká konštrukcia klávesnice poskytuje pohodlné písanie. Teraz je čas aktualizovať klávesnicu.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| KLÁVESNICA KV-300H | |
| ŠPECIFIKÁCIE | |
| Kľúčenky | Čokoláda |
| Klávesové skratky | nie |
| Znak | Hodvábna tlač + UV |
| Ochrana proti striekajúcej vode | áno |
| Nastaviteľné nohy klávesnice | áno |
| Hodnotenie | 5 V / 30 mA |
| Demencia | 436 × 124 × 24 mm |
| Hmotnosť | 700 g |
| Dĺžka kábla | 150 cm |
| Prístav | 1. USB ( Pripojenie klávesnice ) 2. HUB 2.0 × 2 rozširujúce porty |
| Osvetlené | nie |
| Požiadavky na systém | Windows XP/Vista/7/8/8.1 / 10 |
.
| Typ klávesnice | Mechanická |
| Rozhranie klávesnice | Drôtová PS/2 |
| Lokalizácia klávesnice | HU |
| Výbava klávesnice | Multimediálne klávesy |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!