Club 3D CAC-1302 je aktívny HDMI™ 1.4 na prevodník signálu VGA. Umožňuje konvertovať digitálny signál HDMI™ na analógový signál VGA a extrahuje zvukový signál zo signálu HDMI™ prostredníctvom zvukového portu R/L.
Okrem toho, ak zdrojový displej HDMI™ nedokáže dodať dostatok energie, môžete do zásuvkového portu Micro USB pripojiť napájací adaptér alebo počítač, ktorý bude adaptér napájať.
Tento produkt má mnoho funkcií, ktoré mu umožňujú dosahovať vynikajúce výsledky. Medzi týmito funkciami nájdete:
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| podpora operačného systému | Všetky |
| V krabici | - CAC-1302 HDMI™ 1.4 na VGA adaptér so zvukom (Jack 0.35 cm / 0.14 palcov) - Napájací kábel USB (± 50 cm / 19.9 palcov) |
| dostupné rozhrania | Vstup: HDMI™ 1.4výstupy typu A, Micro USB : VGA a stereo zvuk (analógový) |
| veľkosť škatule | 6 x 24 x 3.5 cm / 2.36 x 9.45 x 1.38 palcov |
| veľkosť zariadenia | 24 x 4.3x 1.45 cm / 9.5 x 1.69 x 0.57 palcov |
| dĺžka výstupného kábla približne | 16 cm / 6.3 palce |
| dĺžka kábla USB (napájanie) približne | 50 cm / 19.69 palcov |
| rozmery konektora | Jednotka 4.5 x 4.3x 1.45 cm / 1.77 x 1.69 x 0.57 palcov |
| hmotnosť zariadenia | 28 gr / 0.99 oz |
| hmotnosť kábla USB | 14 gr / 0.49 oz |
| hmotnosť škatule | 28 gr / 0.99 oz |
| hmotnosť tašky LDPE | 6 gr / 0.211 oz |
| celková hmotnosť | 76 gr / 2.68 oz |
.
| Input | DVI |
| Output | USB-B |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!