TECHNICKÉ PARAMETRE:
| Kapacita | 128 GB |
| Farba | čierna/modrá |
| Rozmery (dĺžka x šírka x výška) | 55 x 19.5 x 10.2 mm |
| Hmotnosť | 7.9 g |
| Rozhranie | USB 3.1 |
| Systémové požiadavky | Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS 9.X a Linux™ Kernel 2.4 a viac |
| Záruka | Od 1. januára 2019 sa záručná doba pre model UV320 mení na 5 rokov; pre modely UV320 zakúpené pred 31. decembra 2018 (vrátane), záručná doba zostáva nezmenená. |
| Poznámka | Výkon sa môže líšiť v závislosti od konfigurácie hardvéru a softvéru |
.
| Kapacita (v GB) | 640 GB |
| Verzia USB | Micro USB |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!