TECHNICKÉ PARAMETRE:
| Kapacita | 128GB |
| Farba | čierna/modrá |
| Rozmery (dĺžka x šírka x výška) | 55 x 19.5 x 10.2 mm |
| Hmotnosť | 7.9 g |
| Rozhranie | USB 3.1 |
| Požiadavky na systém | Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS 9.X a Linux™ Kernel 2.4 a viac |
| Záruka | Od 1. januára 2019 sa záručná doba pre model UV320 mení na 5 rokov; pre modely UV320 zakúpené pred 31. decembrom 2018 (vrátane) sa záručná doba nemení. |
| Poznámka | Výkon sa môže líšiť podľa konfigurácie hardvéru a softvéru |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Kapacita (v GB) | 640 GB |
| Verzia USB | Micro USB |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!