S rozhraním USB 3.2 Gen2 a šírkou pásma až 10 Gb/s pripojte a používajte UE800 a čítajte a zapisujte súbory, veľké aj malé, okamžite. A čo viac, je spätne kompatibilný so zariadeniami USB 2.0.

| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen2 |
| Formát disku | Flash Disk |
| Celková kapacita | 2 TB |
| Rýchlosť čítania / zápisu | až 1000 / 1000 MB/s |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 73 x 21.3 x 8.9 mm |
| Váha | 13 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Kapacita (v GB) | 640 GB |
| Verzia USB | Micro USB |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | AELI-UE800-2T-CSG | 1 |
| Sklad dodávateľa | AELI-UE800-2T-CSG | 0 |
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!