Karty ADATA High Endurance microSDXC/SDHC UHS-I sú veľmi odolné, pamäťové karty triedy 30 (V30) rýchlosti videa. Tieto karty sú určené špeciálne pre nepretržitý záznam a konštantný opakovaný záznam. Ideálne sa hodia pre autokamery, bezpečnostné sledovacie systémy a pre všetky ďalšie použitia, ktoré vyžadujú nepretržitý záznam.
Navyše aplikačná výkonnostná trieda 2 (A2) prináša používateľom rýchlejšie a plynulejšie používanie aplikácií. Okrem toho je ich konštrukcia odolná voči vode, nárazom a rentgenovým lúčom, takže odolajú aj extrémnym podmienkam.

| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Kapacita | 256 GB |
| Štandard | SD 6 |
| Rýchlosť čítania/zápisu | až 100 / 85 MB/s |
| Rýchlostná trieda | UHS-I, C10, V30, A2 |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 15 x 11 x 1 mm |
| Váha | 0.25 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Kapacita (v GB) | 640 GB |
| Technológia pamäťovej karty | Micro SD Express |
| Adaptér | Ano |
| Typické použití | Ukládání velkých souborů |
| Rychlostní kategorie | Class 4 |
| Rychlost čtení min. (MB/s) | 190 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s) | 1500 |
| UHS | UHS-III |
| Video Class | V90 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1 | 53 |
| Sklad dodávateľa | AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom