TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Kapacita | 240 GB |
| Faktor formy | 2.5" |
| NAND Flash | 3D NAND |
| Rozmery (D x Š x V) | 100.45 x 69.85 x 7 mm |
| Hmotnosť | 59.5g |
| Rozhranie | SATA 6 Gb/s |
| Sekvenčný výkon R/W (max.) | Až 520 / 450 MB/s * Skutočný výkon sa môže líšiť v závislosti od dostupnej kapacity SSD, hardvérových a softvérových komponentov systému a ďalších faktorov |
| Prevádzková teplota | 0°C - 70°C |
| Teplota skladovania | -40°C - 85°C |
| Odolnosť voči nárazom | 1500G / 0.5 ms |
| MTBF | 2 000 000 hodín |
| Záruka | 3 roky |
.
| Formát | PCIe |
| Rozhranie | NVMe |
| Typ disku | UFS |
| Použití disku | Pro Servery |
| Typ paměti SSD | TLC |
| Rychlost čtení MB/s | 3000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s | 1000MB/s a víc |
| Životnost zápisu SSD v TB | Min. 12000 TBW |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!