PC skriňa microATX s presklennou bočnicou

| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Micro Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | micro ATX/mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" / 3.5" Pozície | 2x |
| 2.5" Pozície | 1x |
| Predné Vstupy / Výstupy Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 1x |
| Podpora ventilátorov | |
| Zadná časť | 1x 120mm |
| Maximálna veľkosť komponentov | |
| Maximálna výška CPU chladiča | 158 mm |
| Maximálna dĺžka grafickej karty | 297 mm |
| Veľkosť a Váha | |
| Rozmery skrine | 207 x 385 x 354 mm |
súčasťou skrine sú 2x 140mm a 1x 120mm FRGB FAN
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!