Nízka hlučnosť, vysoko výkonný chladič CPU s dizajnom slnečnicového rebrovania a ventilátorom PWM s priemerom 120 mm. Navrhnuté pre procesory AMD Ryzen™ s TDP do 95 W.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| typ zásuvky | AM4 / AM31 |
| Rozmer | 120 x 120 x 63 mm |
| materiál chladiča | Hliník |
| hmotnosť | 340 g |
| rozmer ventilátora | 120 x 120 x 25 mm |
| Menovitý výkon | Ventilátor : DC 12V / 0.2A |
| rýchlosť ventilátora | 500 - 1800 OTÁČOK ZA MINÚTU |
| Prúdenie vzduchu | 51.3 CFM |
| Hladina hluku | 32.5 dB(A) |
| ložisko | HD ložisko |
| Konektor | Ventilátor: 4-pinový PWM |
| kód produktu | AK-CC1108HP01 |
.
| Typ chladiča | Do PC skříně |
| Využitie chladiča | Na chipsety |
| Velikost ventilátoru | 40x40 |
| Barva podsvícení | ARGB |
| Napájecí konektor | prázdné |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!