2.5 cm čierny ventilátor
Mini axiálny ventilátor DC s 2-pinovým konektorom pre 2.používajú sa 54 mm dvojité guľôčkové ložiská s dlhou životnosťou.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Aplikácia | Ventilátor PC skrine alebo chladiča |
| Rozmer | 25 x 25 x 10 mm |
| rýchlosť ventilátora | 10000 OTÁČOK ZA MINÚTU |
| prúdenie vzduchu | 2.5 CFM (4.2 m3/h) |
| tlak vzduchu vo ventilátore | 24.76 mm H20 |
| hladina hluku | 24.76 dB(A) |
| menovité napätie | 12V DC |
| typ ložiska | dve lopty |
| očakávaná životnosť ventilátora | 50 000 hodín |
| konektor | 2-pinový konektor pre 2.54 Hlavička PCB |
| kód produktu | aK-189BK-2B |
.
| Typ chladiča | Do PC skříně |
| Využitie chladiča | Na chipsety |
| Barva podsvícení | ARGB |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!