Club 3D CAC-2113 je aktívny prevodník signálu MiniDisplayPort™ na VGA. Umožňuje pripojiť analógové televízory VGA, monitory alebo projektory k stolnému počítaču alebo notebooku s výstupom MiniDisplayPort™. Adaptér ponúka bezproblémovú funkciu plug and play, takže nie je potrebná inštalácia ovládača a je napájaný z výstupu MiniDisplayPort™. Rozhranie MiniDisplayPort™ v adaptéri pozostáva z dvoch hlavných pruhov pre údaje DP, kanál AUX, signál HPD a napájanie. Výstup VGA je v súlade so štandardom VSIS a podporuje časovanie RB až do WUXGA. Podporuje rozlíšenie až do WUXGA 1920x1200p pri 60 Hz.Adaptér spolupracuje s grafickými riešeniami AMD, Nvidia a Intel.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Názov produktu | Aktívny adaptér MiniDisplayPortTM na VGA Black M/F |
| Séria produktov | Adaptéry |
| Kód položky | CAC-2113 |
| Podpora operačného systému | - Microsoft Windows 10, 8.1 - Apple OS X |
| V krabici | club 3D CAC-2113 Aktívny adaptér MiniDisplayPort™ na VGA čierny M/F |
| Vstup | miniDisplayPort™ Male |
| Výstup | vGA samica |
| Celková dĺžka kábla | 22.86 cm / 9 palcov |
| Rozmery konektora | - MiniDP Muž: 2.7 x 1.1 x 0.9 cm / 1.06 x 0.43 x 0.36 palcov - VGA Female: 4.18 x 3.8 x 1.57 cm / 1.65 x 1.5 x 0.62 palcov |
| Polyetylénové vrecko | 18 x 11 cm / 7.09 x 4.33 palcov |
| Hmotnosť polyetylénového vrecka | 9 gr / 0.32 oz |
| Hmotnosť výrobku | 26 gr / 0.91 oz |
| Celková hmotnosť | 35 gr / 1.23 oz |
.
| Špecifikácia kábla / redukcie | Thunderbolt |
| Input | DVI |
| Output | USB-B |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!