Elegantný doplnok do domáceho pracovne
Reálna spolupráca a videohovory
Videohovory ešte nikdy neboli také realistické ako s vstavanou webkamerou s integrovaným mikrofónom. Spojte sily s kolegami a klientmi z pohodlia domova alebo kancelárie pomocou jedného jednoduchého riešenia.
Bezrámový dizajn
Okrem moderného a atraktívneho vzhľadu umožňuje bezrámový dizajn bezproblémové využitie konfigurácie vytvorenej viacerými monitormi. Váš ukazovateľ/okno pri umiestnení viacerých monitorov vedľa seba sa už v neprehľadnom okolí rámov určite neztratí.
Low Blue Light
Krátkovlnné modré svetlo môže poškodiť váš zrak. Technológia AOC Low Blue Light blokuje škodlivé lúče modrého svetla, aniž by dochádzalo k ovplyvneniu farieb obrazu. Iné pokusy o redukciu modrého svetla používajú filtre alebo nastavenia spôsobujúce zoslabenie alebo žlté zafarbenie obrazu
Flicker Free
Technológia AOC Flicker-Free využíva panel s DC (stejnosmerný prúd) podsvietením, znižujúci úrovne blikania svetla. Vďaka absolútne minimálnemu zaťaženiu zraku a únave si v pohodlí užijete dlhé a intenzívne herné relácie!
Panel VA
Panel VA (Vertical Alignment) zobrazuje hlbšiu čiernu a mimoriadne vysoký kontrast umožňujúci dosiahnutie veľmi živého a jasného obrazu.

| Informácie o monitore | |
|---|---|
| Úhol zobrazenia | 34" |
| Plochý / Zaoblený | Zaoblený |
| Polomer zaoblenia | 1500R |
| Harditos displeja | 6H |
| Úprava panela | Antireflexný (AG) |
| Rozteč obrazových bodov | 0.23175 |
| Počet bodov na palec | 110 |
| Rozlíšenie panela | 3440x1440 |
| Rozlíšenie | WQHD |
| Pomer strán | 21:9 |
| Typ panela | VA |
| Jas | 300 nitov |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Obnovovacia frekvencia | 100Hz |
| Doba odozvy GtG | 4 ms |
| Doba odozvy MPRT | 1 ms |
| Stabilný kontrastný pomer | 3000:1 |
| Dynamický kontrastný pomer | 20M:1 |
| Pozorovací uhol (CR10) | 178/178 |
| Farby displeja | 16,7 miliónu |
| Obrazové špecifikácie | |
| Technológia synchronizácie (VRR) | Freesync |
| Zamedzenie blikania | Áno |
| Potlačenie modrého svetla | Low Blue Light |
| Informácie o skrini | |
| Typ rámu (predný) | Bez rámu na 3 stranách |
| Farba rámu (predný) | Čierna |
| Povrch rámu (predný) | Matný |
| Farba skrine (zadná strana) | Čierna |
| Povrch skrine (zadná strana) | Kov |
| Minimalistický dizajn | Áno |
| Reproduktory | 5 W x 2 |
| Odnímateľný stojan | Áno |
| Zámok Kensington | Áno |
| Držiak na stenu VESA | 100x100 |
| Ergonomické informácie | |
| Naklonenie | 3° ±2° ~ 21° ±2° |
| Otočenie | 28° ±2° ~28° ±2° |
| Nastavenie výšky | 130mm |
| Spotreba energie | |
| Napájanie | Vnútorné |
| Zdroj napájania | 100 - 240V 50/60Hz |
| Spotreba v pohotovostnom režime | 0.5 W |
| Spotreba v vypnutom režime | 0.3 W |
| Informácie o konektivite | |
| HDMI | HDMI 2.0 x 1 |
| DisplayPort | DisplayPort 1.2 x 1 |
| Rozhranie USB-C | USB-C 3.2 x 1 (DP alt mode, upstream, power delivery up to 65 W) |
| Rozbočovač USB | Áno |
| Vysokorýchlostný rozbočovač USB | USB 3.2 (Gen 1) |
| Porty USB pre downstream | 4 |
| Port USB pre rýchle nabíjanie | Áno |
| Audio výstup | Výstup pre slúchadlá (3,5 mm) |
| Súlad s regulačnými predpismi | |
| Predpisy | CB, CE, EAC |
| Ostatné informácie | |
| Jazyky OSD | Angličtina, Ukrajinčina, Turečtina, Poľština, Nemčina, Portugalčina, Španielčina, Francúzština, Fínčina, Kórejčina, Japončina, Čínština (zjednodušená), Čínština (tradičná), Švédčina, Holandčina, Taliančina, Chorvátčina, Ruština, Čeština |
| Záručná doba | 3 roky |
| MTBF (vrátane panela) | 50 000 hodín |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Vlastnost | Přenosný |
| Použití | Videostěna |
| Výbava | KVM |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Typ panelu | WLED |
| Povrchová úprava displeja | Antireflexní |
| Jas (cd/m2) | 1100 |
| DP počet | 5 |
| DP verze | 2.0 |
| USB počet | 5 |
| USB verze | 3.2 |
| Energetická trieda | A+++ |
| Standardní záruka (roky) | 5 |
| Možnost prodloužené záruky | Ne |
| Rozhraní vstup | USB-Type B |
| HDMI počet | 5 |
| Rozhraní výstup | USB-Type B |
| HDMI verze | 1.4 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 330 |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!