TP-3, založený na silikone a špeciálnom plnive, prekračuje vysoko výkonné podložky, najmä keď sa kvôli výrobným toleranciám typicky vyskytujú výškové rozdiely u trísk tesne vedľa seba. TP-3 ponúka vynikajúcu tepelnú vodivosť aj pri extrémne nízkej tvrdosti.

| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Tvrdosť | 55 Shore OO |
| Teplota nepremžitého používania | -40~150 °C |
| Merná hmotnosť | 3,4 g/cm^3 |
| Dielektrická konštanta | @1MHz: 5,19 |
| Objemový odpor | 2,69 x 10^12 ohm-cm |
| Hodnotenie horľavosti | UL 94 V-0 |
| Veľkosť | 100 x 100 x 1 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Typ príslušenstva | Záslepky |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | ACTPD00053A | 4 |
| Sklad dodávateľa | ACTPD00053A | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom