120 mm ventilátor PWM s optimalizovaným tlakom a integrovaným Y-káblom
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Výkon | |
| Rýchlosť ventilátora | 300 - 2100 otáčok za minútu |
| Prúdenie vzduchu | 42.1 CFM/ 71.53 m3/h |
| Statický tlak | 1.45 (mm/H2O) |
| Úroveň hluku | 0.3 Sone |
| Ventilátor | |
| Rám ventilátora | Štandard |
| Typ ovládania | PWM |
| Konektor | 4-kolíkový konektor + 4-kolíková zásuvka |
| Ložisko ventilátora | Fluidné dynamické ložisko |
| Elektrické charakteristiky | |
| Typické napätie | 12 V DC |
| Počiatočné napätie | 4 V |
| Aktuálne | 0.12 A |
| Dĺžka kábla | 400 mm |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Dĺžka | 120 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 21g mm |
| Hmotnosť | 85 g |
.
| Typ chladiča | Do PC skříně |
| Využitie chladiča | Na chipsety |
| Velikost ventilátoru | 40x40 |
| Barva podsvícení | ARGB |
| Napájecí konektor | prázdné |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!