38mm chladič nielenže zlepšuje odvod tepla, ale tiež pojme viac kvapaliny ako bežné 27mm chladiče. To znižuje hromadenie tepla a zabezpečuje účinnejšie zvládanie teplotných skokov.
Pomocou rozdeľovacieho kábla možno čerpadlo, ventilátor VRM a ventilátory chladiča ovládať samostatne alebo ich synchronizovať pomocou jediného signálu PWM pomocou kábla „všetko v jednom“.

| Vodný blok | |
|---|---|
| Materiál bloku (čipová doska) | Medený |
| Vstavaný ventilátor | Áno |
| Rýchlosť vstavaného ventilátora: | 800 - 2800 RPM |
| Chladič | |
| Rozmery radiátora | 398 x 120 x 38 mm |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Dĺžka trubky | 450 mm |
| Počet ventilátorov | 3x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 600 - 3000 RPM +/- |
| Statický tlak | 6.9 mm H2O |
| Prúdenie vzduchu | 77 CFM |
| Konektory | 4-pin PWM |
| Typ ložiska | Fluid Dynamic Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, LGA1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Typ chladiča | Do PC skříně |
| Využitie chladiča | Na chipsety |
| Velikost ventilátoru | 40x40 |
| Barva podsvícení | ARGB |
| Napájecí konektor | prázdné |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | ACFRE00180A | 11 |
| Sklad dodávateľa | ACFRE00180A | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom