PC Skrinka ASUS A23 PLUS micro-ATX ponúka podporu pre základné dosky so skrytými konektormi, 360mm radiátory a až 380mm dlhé grafické karty, štyrmi predinštalovanými ventilátormi ARGB.

| Veľkosť Skrinky | |
|---|---|
| Veľkosť Skrinky | Micro Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" Pozícia | 1x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozícia | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 5x |
| Predný vstup/výstup konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.1 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Predná časť | Až 360 mm |
| Horná časť | Až 360 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Predná časť | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Horná časť | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 165 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 380 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 210 mm |
| Veľkosť | 479 x 220 x 450 mm |
| Hmotnosť | 8,9 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90DC00K3-B19010 | 21 |
| Sklad dodávateľa | 90DC00K3-B19010 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom