Skriňa ASUS A31 PLUS ATX ponúka podporu základných dosiek so skrytými konektormi, 360mm chladiča a 380mm grafickej karty, čierne alebo biele farebné prevedenie, štyri predinštalované ventilátory ARGB a čistú správu káblov.

| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5"/3.5" Kombi Pozície | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predné Vstupy/Výstupy Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen2x2 | 1x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Vrchná časť | Až 360 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Vrchná časť | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm; 1x 140 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 165 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 380 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 200 mm |
| Prachové filtre | |
| Pozície prachových filtrov | Hore, Dole |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 435 x 238 x 511 mm |
| Váha | 9.1 kg |
4x 120mm ARGB Ventilátor
1x ARGB Hub
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90DC00R3-B19000 | 27 |
| Sklad dodávateľa | 90DC00R3-B19000 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom