Model ProArt PA401 Wood Edition je charakterizovaný s dreveným čelným panelom, ktorý vytvára osobitý, elegantný štýl a zároveň podporuje udržateľnosť. Použité drevo je certifikované organizáciou Forest Stewardship Council a jeho povrchová úprava prebieha šesťstupňovým procesom. Skrinka sa tiež môže pochváliť optimálnym vstavaným chladením, ktoré je tvorené dvoma 160mm prednými ventilátormi a jedným 120mm zadným ventilátorom spolu s integrovaným rozbočovačom ventilátorov, čo umožňuje optimálne prúdenie vzduchu.

| Veľkosť skrinky | |
|---|---|
| Veľkosť skrinky | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" Pozícia | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombinovaná Pozícia | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predné vstupy/výstupy | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Vrchná časť | 240 / 140 / 120 mm |
| Predná časť | 2x 160 mm; 2x 140 mm |
| 2x 140 mm; 2x 120 mm | |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 160 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 315 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 170 mm |
| Pozície prachových filtrov | Nahore a dole |
| Veľkosť | 412 x 225 x 503 mm |
| Váha | 7,94 kg |
2x 160mm PWM Ventilátor
1x 120mm PWM Ventilátor
1x Hub až na 5 PWM Ventilátorov
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90DC00M0-B39010 | 71 |
| Sklad dodávateľa | 90DC00M0-B39010 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom