Počítačová skriňa ProArt PA602 E-ATX, podpora chladiča 420 mm, jeden 140 mm a dva 200 mm predinštalované systémové ventilátory, IR indikátor prachu na prednom paneli, západka zámku napájania, montáž PCIe bez použitia náradia, podpora USB 20 Gb/s

| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | EATX ATX Micro-ATX Mini-ITX DTX Mini-DTX |
| Pozície pre disky | |
| 2,5" Pozície | 4x |
| 2,5"/3,5" Kombinované Pozície | 4x |
| Rozšírenia sloty | |
| Horizontálne | 8x |
| Vertikálne | 2x |
| Predný Vstup / Výstup Konektory | |
| USB 3.2 Gen1 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen2x2 | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Tlačidlo ovládania ventilátora | 1x |
| Tlačidlo reset | 1x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Vrchná časť | 420, 360, 280, 240, 140, 120 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Predná časť | 2x 200 mm |
| Vrchná časť | 3x 120 mm 3x 140 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm 1x 140 mm |
| Predinštalované ventilátory | |
| Predná časť | 2x 200 mm PWM |
| Zadná časť | 1x 140 mm PWM |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 190 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 450 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 190 mm |
| Práškové filtre | Predná časť, Vrchná časť, Spodná časť |
| Veľkosť | 593 x 560 x 245 mm |
| Váha | 15,8 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90DC00J8-B09000 | 10 |
| Sklad dodávateľa | 90DC00J8-B09000 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom