
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Big Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | E-ATX, ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" Pozícia | 5x |
| 2.5"/3.5" Kombinovaná pozícia | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 9x |
| Vertikálne | 3x |
| Predné vstupy/výstupy konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 | 4x |
| USB-C 3.2 Gen2 | 1x |
| USB-C 4.0 | 1x |
| Tvrzené sklo na oboch stranách | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Predná časť | Až 420 mm |
| Vrchná časť | Až 420 mm |
| Zadná časť | Až 140 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Predná časť | 3 x 120 mm 3 x 140 mm |
| Vrchná časť | 3 x 120 mm 3 x 140 mm |
| Zadná časť | 1 x 120 mm 1 x 140 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 190 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 460 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 240 mm |
| Prachové filtre | |
| Pozície prachových filtrov | Predná strana, Vrchná strana, Spodná strana |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Veľkosť | 268 x 639 x 659 mm |
| Hmotnosť | 20,8 kg |
4x predinštalované 140mm PWM ventilátory (3x vpredu a 1x vzadu)
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90DC00F0-B39020 | 7 |
| Sklad dodávateľa | 90DC00F0-B39020 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom