Herná skriňa ROG Strix Helios II EATX typu mid-tower s dvojitými bočnými panelmi z tvrzeného skla, podporou grafickej karty do dĺžky až 450 mm, hliníkovým rámom a predným panelom, vystužami pre grafickú kartu a podporou 420mm radiátora

| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | E-ATX, ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" Pozície | 4x |
| 2.5"/3.5" Kombinované Pozície | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 8x |
| Vertikálne | 2x |
| Predný Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 4x |
| USB-C 3.2 | 2x |
| Predná časť | Až 420 mm |
| Vrchná časť | Až 360 mm |
| Zadná časť | Až 140 mm |
| Predná časť | 3x 140 mm; 3x 120 mm |
| Vrchná časť | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadná časť | 1x 140 mm; 1x 120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 190 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 450 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 220 mm |
| Pozície práškových filtrov | Vpredu, hore a dole |
| Veľkosť | 250 x 565 x 591 mm |
| Hmotnosť | 18 kg |
4x 140mm Ventilátor
1x Rozširujúci rozbočovač Podpora 6 PWM ventilátorov
6x ARGB LED pásikov
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90DC00W3-B39000 | 7 |
| Sklad dodávateľa | 90DC00W3-B39000 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom