Flexibilné, škálovateľné a rozdelené všetkými správnymi spôsobmi: TUF Gaming GT502 PLUS umiestni váš cenovo hodnotný hardvér dopredu a ponúka váš šesticý s množstvom možností chladenia, priloženými systémovými ventilátormi a osvetľovacím rozbočovačom ARGB na vyjadrenie maximálneho výkonu. vaša cesta. Naložte, zamknite a sledujte, ako to všetko kvitne.
Integrovaný rozbočovač ARGB, ktorý podporuje až šesť zariadení Aura Sync, je pekne schovaný pod elegantným krytom, vďaka čomu sú kabelové spoje v tieni, zatiaľ čo vaše systémové komponenty sa vyhrievajú v prispôsobiteľnom žiarení.

| Veľkosť Skrinky | |
|---|---|
| Veľkosť Skrinky | Midi Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5"/3.5" Kombi Pozície | 4x |
| Rozširujúce zásuvky | |
| Horizontálne | 8x |
| Vertikálne | 3x |
| Predné vstupy/výstupy konektorov | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 | 2x |
| USB 3.2 Gen2x2 | 1x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora ventilátorov | |
| Vrchná časť | 2x 140 mm; 3x 120 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Podpora vodného chladenia | |
| Vrchná časť | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 163 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 400 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 200 mm |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Veľkosť | 446 x 285 x 450 mm |
| Hmotnosť | 11 kg |
4x ARGB ventilátor 120mm
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90DC0093-B19000 | 27 |
| Sklad dodávateľa | 90DC0093-B19000 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom