Kabelový router Gigabit VPN, až 3 ethernetové porty WAN + 1 USB WAN, prevencia narušenia IPS, firewall na 7. vrstve, zabezpečenie siete na komerčnej úrovni, jednoduchá centralizovaná správa Aplikácia ExpertWiFi

| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Sieťový štandard | Bluetooth 3.0 Bluetooth 3.2 IEEE 802.1p IEEE 802.1q IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3i IEEE 802.3u IEEE 802.3x IPv4 IPv6 |
| Anténa | 1x Interná Bluetooth anténa |
| Procesor | 1.8GHz 2-jadrový ARMv8 |
| Pamäť | 256 MB Flash 512 MB RAM |
| Konektory | 1x Gigabit WAN Port 4x Gigabit LAN Port (2x Vymeniteľné WAN/LAN porty) 1x USB 3.2 Gen 1 |
| Napájanie | AC Vstup: 110V~240V (50~60Hz) DC Výstup: 12 V s max. 1.5 A prúdom |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 121 x 75 x 26 mm |
| Váha | 250 g |
1x RJ-45 kábel
Napájací kábel
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90IG08E0-MO3B00 | 8 |
| Sklad dodávateľa | 90IG08E0-MO3B00 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom