SBW-06D5H-U
ASUS SBW-06D5H-U - Ultratenký prenosný USB 3.vypaľovačka Blu-ray 1. generácie s podporou M-DISC na doživotné zálohovanie dát, kompatibilná s USB typu C a typu A pre Windows aj Mac OS.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Farba | Čierna |
| Rýchlosť čítania | BD-R : 6X BD-R(SL, M-DISC) : 6X BD-RE : 6X BD-ROM : 6X BD-R(DL) : 6X BD-RE(DL) : 6X BD-ROM(DL) : 6X BD-R(TL/QL) : 4X BD-RE(TL) : 4X DVD+R : 8X DVD-R : 8X DVD+RW : 8X DVD-RW : 8X DVD-ROM : 8X DVD+R(DL) : 8X DVD+R(SL, M-DISC) : 8X DVD-R(DL) : 8X DVD-ROM(DL) : 8X DVD-RAM : 5X CD-R : 24X CD-RW : 24X CD-ROM : 24X BDMV Playback : 6X DVD Video Playback : 2X VCD Playback : 9.3x Prehrávanie zvukových diskov CD : 9.6X |
| Rýchlosť zápisu | BD-R : 6X BD-R(DL) : 6X BD-R(TL/QL) : 4X BD-R(SL, M-DISC) : 4X BD-RE : 2X BD-RE(DL) : 2X BD-RE(TL) : 2X DVD+R : 8X DVD-R : 8X DVD+RW : 8X DVD-RW : 6X DVD+R(DL) : 4X DVD-R(DL) : 4X DVD+R(SL, M-DISC) : 4X DVD-RAM : 5X CD-R : 24X CD-RW : 10X |
| Režim písania | BD-RE : Náhodný zápis BD-R : Sekvenčný zápis DVD+R a DVD+R(DL) : Sekvenčný zápis DVD-R a DVD-R(DL) : DAO/Inkrementálny zápis DVD+RW : Náhodný zápis DVD-RW : DAO/obmedzený prepis/Inkrementálny zápis DVD-RAM : Náhodný zápis CD-R/RW : DAO/TAO/SAO/balíkový zápis |
| Prístupový čas | BD(SL/DL) : 200 ms BD(TL/QL) : 200 ms DVD : 170 ms CD : 160 ms |
| Rozhranie | USB 3.1. generácia 1 |
| Podpora operačného systému | Windows 10 Windows 8.1 Windows 8 Windows 7 Mac OS X 10.6 alebo viac |
| Systémové požiadavky | CPU: Intel Pentium D 945(3.4GHz) alebo vyššia RAM: odporúča sa 1 GB alebo viac HDD: 10 GB alebo viac Grafická karta: NVIDIA GeForce 7600GT alebo ATI X1600 series alebo vyššia Použite HDCP kompatibilný displej a VGA kartu na digitálny výstup s vysokým rozlíšením |
| Softvér | CyberLink Power2Go 8 CyberLink PowerBackup 2.6 Nero BackItUp |
| Formáty diskov | Audio CD, Video CD, CD-I, CD-Extra, Photo CD, CD-Text, CD-ROM/XA, Multi-session CD, BD video, BD-R(SL/DL), BD-R(TL/QL), BD-RE(SL/DL), BD-RE(TL), BD-ROM(SL/DL), CD-R, CD-RW, CD-ROM , DVD±R(SL/DL), DVD±RW, DVD-ROM(SL/DL), DVD-RAM, DVD Video |
| Priemery diskov | 12 cm/8 cm |
| Rozmery | 149.4 x 144 x 14.7 ~ mm (DxŠxV) |
| Hmotnosť | 240 g |
| Napájanie | Napájanie USB +5 V ± 5 % |
| Teplota | Prevádzka: 5 ? to 45 ? Skladovanie: -20 ? to 60 ? |
| Vlhkosť | Prevádzka: 5% ~ 85% (bez kondenzácie) Skladovanie: 5% ~ 85% (bez kondenzácie) |
.
| Typ optickej mechaniky | interní slim |
| Druh optickej mechaniky | Blu-Ray |
| Rozhraní | USB-C |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!