SBW-06D2X-U
ASUS SBW-06D2X-U - prenosná 6X prenosná napaľovačka Blu-ray slim s podporou M-DISC na doživotné zálohovanie dát a kompatibilitou so systémami Windows a Mac OS
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Farba | Čierna |
| Rýchlosť čítania | BD-R : 6X BD-RE : 6X BD-ROM : 6X BD-R(DL) : 6X BD-RE(DL) : 6X BD-ROM(DL) : 6X BD-R(TL/QL) : 4X BD-RE(TL) : 2X DVD+R : 8X DVD-R : 8X DVD+RW : 8X DVD-RW : 8X DVD-ROM : 8X DVD+R(DL) : 6X DVD-R(DL) : 6X DVD-ROM(DL) : 6X BDMV přehrávání : 2X DVD-RAM : 5X DVD přehrávání videa : 4X CD-R : 24X VCD přehrávání : 10X CD-RW : 24X CD-ROM : 24X Přehrávání Audio CD : 10X |
| Rýchlosť zápisu | BD-R : 6X BD-R(DL) : 6X BD-R(TL/QL) : 4X BD-RE : 2X BD-RE(DL) : 2X BD-RE(TL) : 2X DVD+R : 8X DVD-R : 8X DVD+RW : 8X DVD-RW : 6X DVD+R(DL) : 6X DVD-R(DL) : 6X DVD-RAM : 5X CD-R : 24X CD-RW : 16X |
| Režim písania | BD-RE : Náhodný zápis BD-R : Sekvenčný zápis DVD+R a DVD+R (DL) : Sekvenčný zápis DVD-R a DVD-R(DL) : DAO/Inkrementálny zápis DVD+RW : Náhodný zápis DVD-RW : DAO/obmedzený prepis/Inkrementálny zápis DVD-RAM : Náhodný zápis CD-R/RW : DAO/TAO/SAO/dávkový zápis |
| Prístupový čas | BD(SL/DL) : 300 ms BD(TL/QL) : 450 ms DVD : 190 ms CD : 190 ms |
| Rozhranie | USB 2.0 |
| Podpora operačného systému | Windows 8 Windows 7 Windows Vista Windows XP Mac OS X 10.6 |
| Systémové požiadavky | CPU: Intel Pentium D 945(3.4GHz) alebo vyššia RAM: odporúča sa 1 GB alebo viac Grafická karta: NVIDIA GeForce 7600 GT alebo ATI X1600 series alebo vyššia Použite HDCP kompatibilný displej a VGA kartu na digitálny výstup s vysokým rozlíšením |
| Softvér | Cyberlink Power2Go 8 TurboEngine |
| Formáty diskov | Audio CD, Video CD, CD-I, CD-Extra, Photo CD, CD-Text, CD-ROM/XA, Multi-session CD, BD video, DVD Video |
| Priemery diskov | 12 cm/8 cm |
| Rozmery | 157 x 140 x 18.5 ~ cm (D × Š × V) |
| Hmotnosť | 290 g 335 g (so stojanom) |
| Napájanie | Napájanie USB +5 V ± 5 % |
| Teplota | Prevádzka: 5 ? do 40 ? Skladovanie: -30 ? do 60 ? |
| Vlhkosť | Prevádzka: 15% ~ 80% (bez kondenzácie) Skladovanie: 10% ~ 90% (bez kondenzácie) |
.
| Typ optickej mechaniky | interní slim |
| Druh optickej mechaniky | Blu-Ray |
| Rozhraní | USB-C |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!