Herná stolička ROG Destrier Core ergo s futuristickou estetikou, všestranným nastavením sedadla pre dokonalé držanie tela, mobilnú hernú opierku rúk a vyrobená z odolného polyamidového nylonu a priedušnej sieťoviny pre pohodlné herné maratóny.

| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Odporúčaná výška používateľa | 165 - 185 cm |
| Maximálna hmotnosť používateľa | 150 kg |
| Nastaviteľnosť | |
| Nastaviteľné podrúčky | Áno |
| Nastaviteľná výška sedáka | Áno |
| Nastaviteľný uhol sedenia | Áno |
| Nastaviteľný uhol operadla | Áno |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | Stolička: 720 x 840 x 1375 mm Sedák: 570 x 500 mm |
| Váha | 22,5 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Typ príslušenstva | Herné stoličky |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90GC01P0-MSG060 | 10 |
| Sklad dodávateľa | 90GC01P0-MSG060 | 0 |
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!