Herná klávesnica ROG Strix Scope II s predpripravenými mechanickými spínačmi ROG NX Red, penou na tlmenie hluku, dvojitými krytkami kláves PBT alebo ABS s UV povrchovou úpravou, klávesovými skratkami na streamovanie, multifunkčnými ovládacími prvkami, tromi uhlami sklonu a opierkou zápästia

| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia kláves | Mechanické |
| Vlastnosti | |
| Tiché klávesy | Áno |
| AURA Sync | Áno |
| Softvér | Armoury Crate |
| Klávesy | |
| Počet kláves | 104 (100%) |
| Značka a typ kláves | ROG NX Mechanical Switch |
| Farba kláves | Čierna |
| Numerická klávesnica | Áno |
| Macro klávesy | Nie |
| Programovateľné klávesy | Áno |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| USB verzia | USB 2.0 (Typ-C na Typ-A) |
| Dĺžka kábla | 200 cm |
| Kompatibilita | |
| Zariadenia | PC, notebook |
| Operačný systém | Windows 11 |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 436 x 129 x 37 mm |
| Váha | 839 g |
1x Opierka zápästia
1x Klávesa medzerníka s motívom ROG
1x USB kábel
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Typ klávesnice | Mechanická |
| Rozhranie klávesnice | Drôtová PS/2 |
| Lokalizácia klávesnice | HU |
| Výbava klávesnice | Multimediálne klávesy |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90MP0350-BKUA01 | 33 |
| Sklad dodávateľa | 90MP0350-BKUA01 | 0 |
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!