https://www.asus.com/displays-desktops/mini-pcs/pn-series/asus-expertcenter-pn53/
| Part No | 90MR00S2-M001E0 |
| Model Name | PN53-BBR575HD |
| EAN Code | 4.71139E+12 |
| UPC Code | 197105113053 |
| Farba | Čierna |
| CPU | AMD Ryzen™ 5 7535H Procesor 3.3GHz (16M Cache, až do 4.55GHz) |
| Čipset | Integrovaný |
| Grafika | Integrovaná - Radeon™ Graphics |
| WLAN | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2, 2*2 (Barebone SKU) |
| Lan | 2.5G LAN, Realtek RTL8125B-CG |
| Side(Front) I/O | 1 x USB 4 Type-C (s DP výstupom), 2 x USB 3.2 Gen1, 1 x Audio Jack (Line out/ Mic in/ Headphone out), 1 x Kensington Lock |
| Back I/O | 1 x USB 4 Type-C (s DP výstupom, PD napájanie vstup), 3 x USB 3.2 Gen1, 2 x HDMI 2.1, 1 x Konfigurovateľný port?(možnosti: Display Port 1.4/ HDMI 2.1/ COM/ VGA/ 2.5G LAN), 1 x 2.5G RJ45 LAN, 1 x DC-in, 1 x Padlock ring |
| Konfigurovateľné I/O | 1 x Display1.4 Port |
| Integrovaný reproduktor | Nie |
| Napájací adaptér & kábel | 150W |
| Typ OS | Bez OS |
| Rozmery | 120 x 130 x 58 mm |
| Hmotnosť | 900g (vrátane 2.5” HDD) |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Druh optickej mechaniky | Blu-Ray |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Model procesoru | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Prevedenie PC | Mini Form Factor |
| Výkon CPU dle PassMark | 62637 |
| Počet jader | 15 |
| TDP | 200 |
| Výbava PC | Výškově nastavitelný stojan |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2.05 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.9 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90MR00S2-M001E0 | 73 |
| Sklad dodávateľa | 90MR00S2-M001E0 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom