https://www.asus.com/displays-desktops/mini-pcs/pn-series/asus-expertcenter-pn53/
| Číslo dielu | 90MR00S2-M001F0 |
| Názov modelu | PN53-BBR777HD |
| EAN Kód | 4.71139E+12 |
| UPC Kód | 197105162785 |
| Farba | Čierna |
| CPU | AMD Ryzen™ 7 7735H |
| Čipová sada | Integrovaná |
| Grafika | Integrovaná - Radeon™ Graphics |
| WLAN | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2, 2*2 (Barebone SKU) |
| Lan | 2.5G LAN, Realtek RTL8125B-CG |
| Side(Front) I/O | 1 x USB 4 Type-C (s podporou DP výstupu), 2 x USB 3.2 Gen1, 1 x Audio Jack (Line out/ Mic in/ Headphone out), 1 x Kensington Lock |
| Back I/O | 1 x USB 4 Type-C (s podporou DP výstupu, PD napájanie), 3 x USB 3.2 Gen1, 2 x HDMI 2.1, 1 x Konfigurovateľný port?(možnosti: Display Port 1.4/ HDMI 2.1/ COM/ VGA/ 2.5G LAN), 1 x 2.5G RJ45 LAN, 1 x DC-in, 1 x Puzdro na zámok |
| Konfigurovateľné I/O | 1 x Display1.4 Port |
| Integrovaný reproduktor | Nie |
| Napájacie adaptér a kábel | 150W |
| Typ OS | Bez OS |
| Rozmery | 120 x 130 x 58 mm |
| Hmotnosť | 900g (vrátane 2.5’’ HDD) |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Typ disku | UFS |
| Druh optickej mechaniky | Blu-Ray |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Grafický čip | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Model procesoru | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Prevedenie PC | Mini Form Factor |
| Výkon CPU dle PassMark | 8952 |
| Počet jader | 15 |
| TDP | 25000 |
| Výbava PC | Výškově nastavitelný stojan |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2.05 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.9 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!