BE6500 Trípásmový adaptér WiFi 7 USB, pásmo 6 GHz, podpora 4096-QAM, prevádzka na viacerých linkách (MLO), kompatibilný s typom A a C, zabezpečenie siete WPA3

| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Štandard siete | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) WiFi 7 (802.11be) |
| Rozhranie | 1x USB 3.0 |
| Anténa | 2x integrovaná anténa |
| Operačná frekvencia | 2,4 GHz 5 GHz 6 GHz |
| Operačný systém | Windows 10 64-bit Windows 11 64-bit |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 112 x 16.8 x 30 mm |
| Váha | 38 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 18 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90IG09I0-MO0B00 | 15 |
| Sklad dodávateľa | 90IG09I0-MO0B00 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom