BE3600 Dvapásmový extender WiFi 7 (802.11be) Range Extender/AiMesh Extender pre bezproblémové mesh WiFi; funguje s takmer akýmkoľvek WiFi routerom

| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Štandard siete | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) WiFi 7 (802.11be) IPv4 IPv6 |
| Prenosová rýchlosť WiFi | WiFi 7 (802.11be) (2.4GHz) : Až 688 Mbps WiFi 7 (802.11be) (5GHz) : Až 2882 Mbps |
| Anténa | 2x Interná anténa |
| Prevádzková frekvencia | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Konektory | 1x LAN |
| Zabezpečenie | Šifrovanie Wi-Fi: WPA3-Personal, WPA2-Personal, WPA-Personal, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, podpora WPS |
| Rozhranie | Windows 11 Windows 10 Windows 10 64-bit Windows 8.1 Windows 8 Windows 7 Mac OS Linux AP: ASUS Router APP / ASUS Extender APP |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmery | 150 x 72 x 87 mm |
| Hmotnosť | 224 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 3 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90IG09J0-MO0C00 | 1 |
| Sklad dodávateľa | 90IG09J0-MO0C00 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom