ASUS RT-AX52 (AX1800) Dvoupásmový WiFi 6 rozšíriteľný router, Instant Guard, Parental Control Scheduling, Vestavená VPN, Kompatibilný s AiMesh

| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Sieťový štandard | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) IPv4 IPv6 |
| Prenosová rýchlosť cez WiFi | 802.11a : až 54 Mbps 802.11b : až 11 Mbps 802.11g : až 54 Mbps WiFi 4 (802.11n) : až 300 Mbps WiFi 5 (802.11ac) : až 867 Mbps WiFi 6 (802.11ax) (2.4GHz) : až 574 Mbps WiFi 6 (802.11ax) (5GHz) : až 1201 Mbps |
| Anténa | 4x Externá anténa |
| Procesor | 1.3GHz 2-jadrový procesor |
| Pamäť | 128 MB Flash 256 MB RAM |
| Operačná frekvencia | 2.4GHz / 5GHz |
| Operačný režim | Prístupový bod, uzol AiMesh, opakovač, smerovač |
| I/O porty | 1x RJ45 pre Gigabit BaseT pre WAN 3x RJ45 pre Gigabits BaseT pre LAN |
| Napájanie | AC vstup: 110V~240V (50~60Hz) DC výstup: 12 V s max. Príkon 1A |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 192 x 126 x 47.5 mm |
| Váha | 298 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90IG08T0-MO3H00 | 99 |
| Sklad dodávateľa | 90IG08T0-MO3H00 | 0 |
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!