ASUS RT-AX52 Pro (AX3000) Dvoupásmový WiFi 6 rozšíriteľný router, okamžitá ochrana, plánovanie rodičovskej kontroly, vstavaná VPN, kompatibilný s AiMesh

| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Sieťový štandard | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) IPv4 IPv6 |
| Prenosová rýchlosť WiFi | 802.11a : Až 54 Mbps 802.11b : Až 11 Mbps 802.11g : Až 54 Mbps WiFi 4 (802.11n) : Až 300 Mbps WiFi 5 (802.11ac) : Až 867 Mbps WiFi 6 (802.11ax) (2.4GHz) : Až 574 Mbps WiFi 6 (802.11ax) (5GHz) : Až 2402 Mbps |
| Anténa | 4x Vonkajšia anténa |
| Procesor | 1.3GHz 2-jadrový procesor |
| Pamäť | 128 MB Flash 256 MB RAM |
| Operačná frekvencia | 2.4GHz / 5GHz |
| Konektory | 1x WAN RJ45 3x LAN RJ45 |
| Zabezpečenie | Open systém, WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2-Enterprise WPS SSH Firewall |
| VPN | Instant Guard VPN Client L2TP VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP |
| WAN | Pripojenie na internet Typ : PPPoE, PPTP, L2TP, Automatická IP, Statická IP Dvojitá WAN Spúšťanie portov DMZ DDNS |
| LAN | DHCP server IGMP Snooping IPTV Ručné priradenie IP adresy Wake on LAN (WOL) |
| Bezdrôtové | UTF-8 SSID WiFi MAC Address Filter Wireless Scheduler Airtime Fairness RADIUS Client Univerzálny Beamforming Explicit Beamforming |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 192 x 126.3 x 47.5 mm |
| Váha | 298 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90IG08T0-MO3H10 | 99 |
| Sklad dodávateľa | 90IG08T0-MO3H10 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom