ASUS RT-BE50 sa môže pochváliť špičkovou technológiou WiFi 7. Vychutnajte si rýchlosti novej generácie a pripojené zážitky pre domácu zábavu a cloudové výpočty, vrátane streamovania v rozlíšení 8K, hrania HDR, vytvárania obsahu a siete s umeleckou inteligenciou.
Vylepšite svoju inteligentnú domácnosť vďaka bleskovo rýchlemu dvojpásmovému Wi-Fi 7 s rýchlosťou až 3600 Mb/s a vylepšenému pokrytiu pomocou technológie Smart AiMesh s umelou inteligenciou. Vďaka pokročilým sieťovým technológiám ASUS novej generácie, ako je napríklad IoT Network, RT-BE50 zabezpečí vašu sieť od začiatku do konca, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Sieťový štandard | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) WiFi 7 (802.11be) IPv4 IPv6 |
| Prenosová rýchlosť WiFi | 802.11a : Až 54 Mbps 802.11b : Až 11 Mbps 802.11g : Až 54 Mbps WiFi 7 (802.11be) (2.4GHz): Až 688 Mbps WiFi 7 (802.11be) (5GHz): Až 2882 Mbps |
| Anténa | 4x Externá anténa |
| Procesor | 4-jadrový procesor |
| Pamäť | 128 MB Flash 256 MB RAM |
| Operačná frekvencia | 2.4GHz / 5GHz 2.4 GHz 5 GHz |
| Konektory | 1x 2.5G WAN 3x 1G LAN |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 261 x 156 x 50 mm |
| Váha | 450g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90IG09U0-MO3S00 | 99 |
| Sklad dodávateľa | 90IG09U0-MO3S00 | 0 |
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!