Vodný chladič CPU Prime LC ARGB typu všetko v jednom so špeciálne navrhnutou kontaktnou plochou CPU a žliabkovanými kanálmi, vodným blokom s možnosťou nekonečných zrkadlových čočiek, predinštalovanými ventilátormi ARGB a osvetlením Aura.

| Vodný blok | |
|---|---|
| Rozmery vodného bloku | 68.5 x 65 x 60.5 mm |
| Materiál bloku (doska CPU) | Meden |
| Chladič | |
| Rozmer radiátora | 277 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Dĺžka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorov | 2x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 600 - 2200 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 3.2 mm H2O |
| Prúdenie vzduchu | 75.7 CFM |
| Hluk | 34 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvietenie | ARGB |
| Kompatibilita | |
| AMD | AM5, AM4 |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 115x |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Typ chladiča | Do PC skříně |
| Využitie chladiča | Na chipsety |
| Velikost ventilátoru | 40x40 |
| Barva podsvícení | ARGB |
| Napájecí konektor | prázdné |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90RC0111-B0EAY0 | 36 |
| Sklad dodávateľa | 90RC0111-B0EAY0 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom