ASUS Prime 850W Gold PSU prináša efektívne a odolné napájanie pre univerzálne počítače a herné zostavy

| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 850 W |
| MTBF hodín | >120 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| Veľkosť ventilátora | 135 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (610mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (650mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 3x / 1x (675mm) + 1x (PCIe 16-pin na 2x 8-pin) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (675mm) |
| SATA Konektor | 5x / 1x (400mm + 120 mm) + 1x (400mm + 120 mm + 120mm) |
| Molex Konektor | 1x / 1x (400mm + 150 mm + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verzia | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulárna káblová zostava | Plne |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Formát zdroja | 1U |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory pre základnú dosku | EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž | Částečná |
| Efektivita zdroje | 90+ |
| Vlastnosti zdroja | Modulárna kabeláž |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90YE00U0-B0NA00 | 99 |
| Sklad dodávateľa | 90YE00U0-B0NA00 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom