Zdroj ASUS Pro WS 1600W Platinum je navrhnutý na podporu až dvoch grafických kariet GeForce RTX 5090. Disponuje tiež certifikáciou 80 PLUS Platinum, vysoko výkonnými medenými piny, dvojitými kuličkovými ložiskami ventilátora, leptanými káblami, spoľahlivou napäťovou stabilitou a pokročilým napájaním, čo z neho robí ideálnu voľbu pre riešenia umelej inteligencie, hlbokého učenia a správy IT.

| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 1600 W |
| Ochranné funkcie | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| Veľkosť ventilátora | 140 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x/ 1x (610mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (1000mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 2x (750mm) + 1x (750mm + 100mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 2x / 2x (750mm) |
| SATA Konektor | 9x / 3x (400mm + 120mm + 120mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (400mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verzia | 3.1 |
| 80 PLUS Efektivita | Platinum |
| Modulárne káblovanie | Plne |
1x Balenie skrutiek
6x Súbor káblov
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Formát zdroja | 1U |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory pre základnú dosku | EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž | Částečná |
| Efektivita zdroje | 90+ |
| Vlastnosti zdroja | Modulárna kabeláž |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90YE00Z2-B0NA00 | 10 |
| Sklad dodávateľa | 90YE00Z2-B0NA00 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom