
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX12V |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 1200W |
| MTBF hodín | >100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OPP/OVP/SCP/OCP/OTP |
| Nebezpečné materiály | ROHS |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 100-240Vac |
| Veľkosť ventilátora | 135 mm |
| Výstupné napätie DC | +3.3V +5V +12V -12V +5Vsb |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (610mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (650mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 3x / 1x (675mm) + 1x (16pin na 2x 8pin) (675mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 2x / 2x (675mm) |
| SATA Konektor | 5x / 1x (400mm +120mm) + 1x (400mm + 120mm + 120mm) |
| Molex Konektor | 4x / 1x (400mm + 150mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| 80 PLUS Účinnosť | GOLD |
| Modulárna kabeláž | Plne |
| Veľkosť | 150 x 150 x 86 mm |
| Váha | 2.66kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Formát zdroja | 1U |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory pre základnú dosku | EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž | Částečná |
| Efektivita zdroje | 90+ |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!