Dvoupásmový rozšíriteľný router WiFi 7 (802.11be) AiMesh, rýchlosť až 3600 Mb/s, pokrytie až 2530 štvorcových stôp, dva porty 2,5G, napájanie PoE, odolnosť voči poveternostným vplyvom IP65, montáž na stenu a stĺp, až 3 SSID pre zariadenia IoT, rodičovská kontrola a VPN, pokročilé zabezpečenie siete

| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Sieťový štandard | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) WiFi 7 (802.11be) IPv4 IPv6 |
| Rýchlosť prenosu WiFi | WiFi 7 (802.11be) (2.4GHz): Až 688 Mbps WiFi 7 (802.11be) (5GHz): Až 2882 Mbps |
| Anténa | 2x Integrovaná anténa |
| Prevádzková frekvencia | 2.4 GHz 5 GHz |
| Procesor | 1.5GHz 4-jadrový procesor |
| Pamäť | RAM 512MB , Flash 128MB |
| I/O Porty | 2x 2.5G WAN/LAN |
| Zabezpečenie | AiProtection VPN WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2-Enterprise WPS Let's Encrypt DNS-over-TLS Bezpečnostné skenovanie Brána firewall |
| AiProtection | AiProtection Pro - Posúdenie zabezpečenia smerovača - Blokovanie škodlivých stránok - Obojsmerný IPS - Prevencia a blokovanie infikovaných zariadení |
| VPN | Instant Guard Klient VPN L2TP Klient VPN OpenVPN Klient VPN PPTP VPN klient WireGuard Server VPN IPSec VPN Server OpenVPN VPN Server PPTP VPN server WireGuard VPN Fusion |
| Riadenie prevádzky | Adaptívne QoS - Sledovanie šírky pásma - Obmedzovač šírky pásma Tradičné QoS Sledovanie prevádzky Analýza prevádzky - História webových stránok |
| WAN | Presmerovanie portov Spúšťanie portov DMZ DDNS |
| LAN | DHCP server IGMP snooping IPTV Ruční pridelenie IP adresy Probuzenie v sieti LAN (WOL) |
| Bezdrôtové pripojenie | MU-MIMO UTF-8 SSID Filter MAC adries WiFi Bezdrôtový plánovač Férovosť vysielacieho času Klient RADIUS Univerzálne tvorenie paprsku Explicitné tvorenie paprsku |
| Rozmery | 200 x 106 x 106 mm |
| Váha | 1040 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90IG09A0-MO3B60 | 15 |
| Sklad dodávateľa | 90IG09A0-MO3B60 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom