Tripásmový WiFi 7 (802.11be) Smart AiMesh rozšíriteľný router, 6 GHz WiFi, 14 Gb/s, pokrytie až 5900 štvorcových stôp (2ks), dva 2,5G porty, až 3 SSID pre zariadenia IoT, rodičovská kontrola a VPN, pokročilé zabezpečenie siete

| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Sieťový štandard | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) WiFi 6E (802.11ax) WiFi 7 (802.11be) IPv4 IPv6 |
| Anténa | 7x Interná anténa |
| Operačná frekvencia | 2,4 GHz 5 GHz 6 GHz |
| Pamäť | 128 MB Flash 1 GB RAM |
| Operačné režimy | Bezdrôtový router, AiMesh node, Access point |
| I/O Porty | 1x 2.5Gbps WAN port 1x 2.5Gbps LAN port 2x 1Gbps LAN port 1x USB 3.0 |
| Napájanie | AC Vstup: 110V~240V (50~60Hz) DC Výstup: 12 V s max. proudom 3 A |
| Zabezpečenie | AiProtection WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2-Enterprise WPS Let's Encrypt DNS-over-TLS Bezpečnostné skenovanie Brána firewall |
| VPN | Instant Guard VPN Client L2TP VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion |
| WAN | Duálne WAN sieť 3G / 4G LTE Dongle 4G / 5G Automatické mobilné tethering Presmerování portov Spustenie portov DMZ DDNS |
| LAN | Server DHCP IGMP Snooping IPTV Agregácia spojov LAN Ručné priradenie IP adresy Probuzenie v sieti LAN (WOL) |
| Bezdrôtové | MU-MIMO UTF-8 SSID Filtre MAC adries WiFi Bezdrôtový plánovač Férovosť vysielacieho času Klient RADIUS Univerzálne tvarovanie lúča Explicitné tvarovanie lúča |
| USB aplikácie | 4G / 5G Automatické mobilné tethering Hibernácia HDD Bezpečné odstránenie disku AiCloud Download Master AiDisk Streaming server media Time Machine Server Samba Server FTP Práva zdieľanej zložky |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmery | 159 x 72 x 186 mm |
1x RJ-45 kábel
1x Napájací adaptér
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90IG0930-MO3B00 | 5 |
| Sklad dodávateľa | 90IG0930-MO3B00 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom