Externý pevný diskADATA HD330 s kapacitou až 5 TB uchováva vaše dáta v bezpečí vďaka silikónovému krytu na vonkajšej strane a vlastným nárazovým senzorom ADATA a softvéru HDDtoGO s 256-bitovým šifrovaním AES na vnútornej strane. Napriek svojej odolnosti si však HD330 stále zachováva štíhly 16.2 mm* tvar, ktorý je pekný na pohľad a ľahko sa prenáša.
Viac informácií nájdete na webovej stránke.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Kapacita | 5 TB |
| Farba | Čierna |
| Rozmery (D x Š x V) | 132.7 x 89.9 x 23.4 mm/ 4.9 x 3.2 x 0.9" |
| Hmotnosť | 315.6g |
| Rozhranie | USB 3.1 (spätne kompatibilný s USB 2.0) |
| Textúra | Plast/pryž |
| Prevádzková teplota | 5-50°C |
| Prevádzkové napätie DC | 5 V, 900 mA |
| Systémové požiadavky | Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 Mac OS X 10.6 alebo novší Linux Kernel 2.6 alebo neskôr |
| Príslušenstvo | USB 3.1 kábel; príručka rýchleho spustenia |
| Záruka | 3 roky |
| Poznámka | 1. Bezplatný softvér HDDtoGo je kompatibilný len so systémom Windows. 2. Kompatibilita s konkrétnymi hostiteľskými zariadeniami sa môže líšiť a môže byť ovplyvnená prostredím systému. 3. Pripojenie cez USB 2.0 vyžaduje pripojenie k dvom portom USB, aby bolo napájanie dostatočné. Bude potrebný kábel USB Y. |
.
| Formát | PCIe |
| Rozhranie | NVMe |
| Typ disku | UFS |
| Použití disku | Pro Servery |
| HDD Kapacita (GB) | 32000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | AHD330-5TU31-CBK//BAZAR | 1 |
| Sklad dodávateľa | AHD330-5TU31-CBK//BAZAR | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom