Počítačová skrinka v prevedení Middle Tower ponúka dve 2,5" a dve 3,5" pozície pre pevné a SSD disky. Na prednom paneli sú umiestnené dva USB 3.0 porty, jeden port USB-C, slúchadlový výstup a vstup pre mikrofón. Skrinka je osadená dvoma 120mm ARGB ventilátormi na prednej strane. Poteší tiež možnosť osadenia až tromi ďalšími ventilátormi. Vo skrini je dostatok priestoru pre chladič CPU do výšky až 110 mm a grafickú kartu o dĺžke až 260 mm. Skrinka je dodávaná bez zdroja.

| Veľkosť Skrinky | |
|---|---|
| Veľkosť Skrinky | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| Externá 5.25" Pozícia | 1x |
| 3.5" Pozície | 2x |
| 2.5" Pozície | 2x |
| Predné Vstupy/Výstupy | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C | 1x |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 110 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 260 mm |
| Veľkosť | 410 x 320 x 185 mm |
| Váha | 2.14 kg |
2x 120mm ARGB ventilátor
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | P001041859566//BAZAR | 1 |
| Sklad dodávateľa | P001041859566//BAZAR | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom