Upgradujte na inteligentnejšie posúvanie, lepší komfort a vyššiu produktivitu. Model Signature M650 je vybavený kolieskom SmartWheel, ktoré poskytuje presnosť alebo rýchlosť v okamihu, keď to potrebujete. Výber veľkostí pre menšie, väčšie a ľavé ruky znamená, že si každý nájde tú svoju. Bezproblémové bezdrôtové pripojenie, tiché kliknutia, prispôsobiteľné bočné tlačidlá a tvarovaný tvar vám zabezpečia pohodlie a produktivitu hodinu za hodinou.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| rozmery (V x Š x H) | 4.65 x 2.58 x 1.64 palcov (118.19 x 65.63 x 41.52 mm) |
| Hmotnosť | 3.93 oz (111.2 g) |
| technológia senzorov | Pokročilé optické sledovanie Logitech |
| Nominálna hodnota | 400 DPI |
| Maximálna hodnota | Do 2000 |
| počet tlačidiel | 5 (kliknutie ľavým/pravým tlačidlom myši, späť/dopredu, rolovacie koliesko so stredným kliknutím) |
| typ batérie | 1 x batéria AA (súčasťou balenia) |
| Výdrž batérie s prijímačom Logi Bolt USB | do 24 mesiacov |
| Výdrž batérie s rozhraním Bluetooth | do 20 mesiacov |
| typ pripojenia | Prijímač Logi Bolt USB Technológia Bluetooth low energy |
| Bezdrôtový dosah | bezdrôtový dosah 10 m (33 stôp) |
| Voliteľný softvér | Podporované aplikáciou Logitech Options+ v systéme macOS 10.14 alebo novší a Windows 10, 11 alebo novší |
| Off-white plasty | 26 % recyklovaného materiálu po spotrebe |
| Ružové plasty | 26 % recyklovaného materiálu po spotrebe |
| Grafitové plasty | 64 % recyklovaného materiálu po spotrebe |
.
| Rozhranie myši | Bezdrôtová s docking station |
| Druh myši | Trackpad |
| Počet tlačidiel myši | Bez kolesa |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!