Nová bezdrôtová myš C-TECH Ergo WLM-05 sa stane Vaším verným pomocníkom pri práci. Optický senzor s nastaviteľnou citlivosťou (800-1200-1600 DPI) zabezpečí vždy precíznu presnosť kurzora. 6 tlačidiel s životnosťou 3 milióny kliknutí sú zárukou špičkovej spoľahlivosti.
Myš navyše skvele drží vďaka svojmu starostlivo navrhnutému ergonomickému tvaru, ktorý je prispôsobený tak, aby podporoval prirodzenú polohu zápästia. Pogumovaný povrch bude vítanou oporou pri práci, prehliadaní internetu či iných činnostiach.
Vďaka jej bezdrôtovému prevedeniu vás totiž na pracovnom stole neobťažuje žiadny prívodný kábel.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| Rozhranie | Wireless 2.4GHz pásmo, dosah signálu až 10m |
| Nano prijímač | USB 2.0 |
| Rozlíšenie | 800-1200-1600 DPI |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Napájanie | 1x AA batéria (súčasť balenia) |
| Rozmery | 122 x 83 x 48 mm |
| Váha | 86 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Rozhranie myši | Bezdrôtová s docking station |
| Druh myši | Trackpad |
| Počet tlačidiel myši | Bez kolesa |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!