Výkon
| Vstup striedavého prúdu: | 100-240 V / 1,5A |
| Frekvencia: | 50-60 Hz |
| Výstup DC: | +12V / 7,5A |
| Výstupný výkon: | 85W |
| Nízka spotreba energie: | ?0.5W |
| Účinnosť: | 87% |
| Rozsah dodávky: | 85W AC-DC adaptér, DC-DC transformátor, káble k základnej doske, zásuvka napájacieho konektora |
| Rozmery (DxŠxV): | 133 mm x 58 mm x 30.3 mm |
| Záruka: |
|
| Sicherheit: |
|
Konektory
Natívny kábel:
| 20+4PIN: | |
| ===200mm===[20+4PIN] | |
| SATA: | |
| ===300mm===[SATA]===90mm===[SATA]===90mm===[SATA] | |
| Molex: | |
| ===200mm===[Molex] | |
| 4PIN 12V: | |
| ===250mm===[4PIN] | |
.
| Typ príslušenstva | Hardware peněženka |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom