Špecifikácie:
| Model | HC-10B-OP |
| EAN kód | 0753263075673 |
| Farba | Čierna (predný panel v dizajne Hairbrush) |
| Materiál | 0,6 mm SECC |
| Podpora základných dosiek | Mini ITX, mATX, ATX |
| Rozmery (DxŠxV) | 450 mm x 185 mm x 412 mm (stojan + 8 mm) |
| Hmotnosť (bez obalu/s obalom) | 4,0 kg / 5,0 kg |
| Externá priehradka na disk | 3x 5,25" a 1x 3,5" |
| Interná priehradka na disk | 5x 3,5" alebo 4x 3,5" a 1x 2,5" bez bočnej časti 3,5" klietky na HDD na podporu dlhých kariet VGA možné 3x 3,5" alebo 2x 3,5" a 1x 2,5" |
| Napájanie | Napájací zdroj ATX (voliteľný) |
| Predný vstup/výstup | 2x USB3.0, 2x USB2.0, Mic-in, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), 1x USB typu C (480 Mbit/s) |
| Rozsah dodávky | Sada skrutiek, antivibračné gumy HDD (pre HDD/SSD) |
| Rozširujúce sloty | 7 |
| Kompatibilita chladenia | Predné: 1x 120 mm alebo 90 mm alebo 80 mm Zadné: 1x 120 mm alebo 90 mm alebo 80 mm |
| Výška chladiča CPU (max.) | 155 mm |
| Dĺžka karty VGA (max.) | 250 mm alebo 380 mm bez bočnej časti 3,5" klietky na HDD na podporu dlhých kariet VGA |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 5.25" | 9 |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom