Univerzálny model mATX - Kompaktné a multifunkčné šasi mATX... či už je CS-12B umiestnený horizontálne alebo vertikálne, stále upúta pozornosť. Všetky komponenty sa ľahko inštalujú vďaka technológii rýchloupínacieho držiaka. Vďaka 4 rozširujúcim slotom je možné nainštalovať až štyri prídavné karty. CS-12B sa dodáva s výkonným nízkošumovým napájacím zdrojom TFX GPF-250P.
Špecifikácie:
| Formálny faktor: | mATX |
| Rozmery (DxŠxV): | 356 mm x 102 mm x 338 mm |
| Hmotnosť: | 4,5 kg s PSU |
| Zásuvky na disky ext.: | 1x 5,25" / 1x 3,5" |
| Zásuvky na disky int.: | 1x 3,5" / 1x 2,5" |
| Napájanie: | GPF-250P |
| Predný vstup/výstup: | 2x USB3.0 (USB3.1 Gen 1), 2x USB2.0 Mic-in, Audio-out (AZALIA / HD-Audio) |
| Rozsah dodávky: | Sada skrutiek, stojan |
| Materiál: | SECC, 0,5 mm |
| Chladenie (opt.): | 1x 80 mm vpredu |
| Výška chladiča CPU (max.): | 85 mm |
| Dĺžka karty VGA (max.): | - |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 5.25" | 9 |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom